www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Kaymakam Sarı ve Başkan Çetin Offroad yarışlarına katıldı ADANA Özel Uzay Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Havacılık Festivali,

Geleneksel 3. Havacılık Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Kaymakam Sarı ve Başkan Çetin Offroad yarışlarına katıldı

ADANA Özel Uzay Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Havacılık Festivali, TÜMSİAD Adana Şubesi ve Altın Eller Eğitim Kurumları gibi kuruluşların sponsorluğunda Kabasakal Rüzgarlı Tepe mevkiinde gerçekleştirildi.

Yoğun ilginin olduğu Havacılık Festivalinde, Çukurova Kaymakamı Osman Sarı ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin Offroad yarışlarına katıldı. TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca da yamaç paraşütü ile atladı. Renkli görüntülere sahne olan festivalde; yamaç paraşütleri ile atlama, model uçak ve helikopter uçuşları, dron çekimleri, roket fırlatımı gibi etkinliklerin yanı sıra müzik eşliğinde çeşitli eğlenceler yapıldı.

Adana Uzay Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mahmut Kuşdemir, ‘’Adana’mıza ve ülkemize nitelikli elaman yetiştirmeye çalışıyoruz. Önümüzdeki sene, sosyal ve kültürel etkinliklerimizin daha kapsamlı olmasını planlıyoruz’’ dedi. TÜMSİAD Adana Şubesi Başkan Yardımcısı ve ADOFF Klubü yönetim kurulu üyesi Oğuz Akkaya’nın organizasyonu ile bu sene ilk defa Offroad yarışlarının düzenlendiğini belirten Uzay Havacılık Lisesi Müdürü Kuşdemir, ADOFF Klubü Başkanı Cem Şenal ile Kaymakam Osman Sarı’nın offroad yarışlarında pilotluğunu yapan Mehmet Berber ve Başkan Soner Çetin’in pilotluğunu yapan Adnan Demir’e festivale renk kattıkları için teşekkür etti.

Kuşdemir, Havacılık festivaline yardımcı olan Adana Büyükşehir, Çukurova, Seyhan ve Yüreğir Belediyeleri ile Sponsor kuruluşlara, kendilerine kolaylık sağlayan il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ve özellikle Offroad yarışlarının düzenlenmesi için öncülük eden TÜMSİAD Adana Şubesine ve tüm katılımcılara da teşekkür etti.

Geleneksel 3. Havacılık Festivaline, Adana Uzay Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yanı sıra, Altıneller Özel Eğitim Kurumları, Adana Yamaç ve Doğa Sporları Klubü, ADOFF, TORK, ADANOF ve PROFF Offroad klupleri ile civar illerden gelenler katıldı.118 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret92540
FİKSTÜR
BRT