www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Ruhları fabrika ayarına çeviren felsefe; Tune… Evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan farklı çalışan bir şifa sistemi olan TUNE (Ayar) sistemini Türkiye’ye taşıyan

Nilgün Sarar, Yaşama Ayarlan isimli kitabını Adana’da imzaladı
Ruhları fabrika ayarına çeviren felsefe; Tune…
Evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan farklı çalışan bir şifa sistemi olan TUNE (Ayar) sistemini Türkiye’ye taşıyan Nilgün Sarar’ın, “Yaşama Ayarlan” isimli kişisel gelişim kitabının imza günü Adana Kitapsan Gazipaşa Şubesi’nde gerçekleştirildi.
Nilgün Sarar, kitabını ve Tune sistemini kendi cümleleriyle şöyle anlattı:
“Öyle ya da böyle hayat devam ediyor. Yıllar içinde yaşam tarzlarından, değişen yaşam koşullarından, içinde yaşadığımız şehrin ve sorunların baskısından, ruhumuzun ve bedenimizin evrensel enerji kaynağıyla bağlantısı kopuyor.
İçimizde hep var olan sevgi, şefkat, hoşgörü gibi vasıflarımız tozlanıyor. Bunun sonucunda insan, ruhsal bir mutsuzluk, mutsuzluğa bağlı olarak da depresyon yaşıyor. Akabinde depresyondan ve zor yaşam şartlarından kaynaklanan rahatsızlıklar, şikâyetler çoğalıyor…
Bir nevi fabrika ayarlarımız bozuluyor.
Ama hayatla ilgili en güzel şey; her zaman değişebilir, büyüyebilir ve iyileşebilir olduğumuz. Biz, hatalarımızdan ve geçmişimizden ibaret değiliz. Yaşama yeniden ayarlanabilir, bedeni, ruhu ve kaybolan enerjiyi geri kazanabiliriz. Bir başka deyişle; bedenimizi güçlendirebilir, zihnimizi berraklaştırabilir, farkındalığımızı ve öz güvenimizi yükseltebiliriz.
Otuz senelik bilgi birikimim ve deneyimimle geliştirdiğim Tune® çalışmamı, emeklediğim günlerden koşmaya başladığım zamanı paylaşmak arzusuyla sunuyorum sizlere bu kitabımı. Makyajsız, abartısız. Sade, iddiasız.
Kim bilir belki sizin de bir ayara ihtiyacınız vardır. Karar sizin!”
Nilgün Sarar Kimdir?
TUNE®(Ayar) Seminerlerini Türkiye’ye taşıyan Nilgün Sarar, 30 yıldır enerji, şifa ve aydınlanma üzerine çalışmalar yapmaktadır.
Enerji çalışmalarına 1987’de Berlin’de” Maharashi Transandantal meditasyon” ile başladı. 1992 yılında Reiki usta eğitmeni oldu. 2000 yılında Almanya-Berlin’de Clinic Hypnosis Practitioner (Klinik Hipnoz Uygulayıcılığı) ve Amerika Birleşik Devletleri – New Hamphire eyaletinde KRYON ekibinden Peggy Phönix Dubro’dan EMF Balancing Technique (Elektro Manyetik Alan Dengeleme Tekniği) usta eğitmeni, 2001’de Amerika Birleşik Devletleri – Hartford eyaletinde Vieanna Stibal’dan Theta Healing & DNA Activation (Teta Şifası ve DNA Aktivasyonu) eğitmeni, 2002 yılında Fransa-Paris’te Eric Pearl’den The Reconnection (Tekrar Bağlantı) ortak eğitmeni, 2005 yılında da Richard Bandler’dan Neuro Linguistic Programming NLP (Nöro Linguistik Programlama) lisanslı eğitmen sertifikalarını aldı.
The Reconnection (Tekrar Bağlantı) ile ulusal ve uluslararası platformda yüzlerce kişiye eğitmenlik ve seans yaparak şifa dağıtan Nilgün Sarar, uzun yıllar bu seminerlerin Türkiye temsilciliğini başarıyla yürüttükten sonra, 2011 yılı sonlarında, edindiği büyük bilgi birikimini yansıtarak geliştirdiği ve etkili bir şifa yöntemi olarak tanımladığı TUNE®(Ayar) seminerlerini dünya ile aynı anda Türkiye’de hayata geçirdi.
Almanya-Berlin’de ikamet eden Nilgün Sarar, TUNE®(Ayar) seminerlerini Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde gerçekleştirmektedir.


TUNE (Ayar) Nedir?
Doğadaki en mükemmel organizma, insandır. Ancak zamanla ve yaşamın getirdikleriyle, bu mükemmel mekanizmanın ayarı bozulabilir. TUNE®(Ayar), evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan farklı çalışan bir şifa sistemidir.
Vücudumuzda bulunan ve bizi evrenin tüm enerjisine bağlayan – insanlığın yaradılışı ve evriminden bu yana geçen binlerce yıllık süreçte koptuğumuz – aksiatonal hatları (meridyen hatları da denir) kusursuz bir biçimde onarır. TUNE®, şifa sürecinde sağladığı titreşim düzeylerini ve frekanslarını ayarlayarak yeni hatlar devreye sokar. Enerji ileten bu hatlar, daha önce sağladıkları bağlantılara ek olarak ışığı, bilgiyi ve sesi de taşır.
TUNE®’un temel hedefi, bedeninizi ve ruhunuzu güçlendirerek, yaşamda olabilecek en güçlü şekilde durmanızı sağlamaktır.
TUNE®’un Gelişim Sağlayacağı Alanlar
Kişisel gelişimde artış
Olumsuz duygulardan arınma
Tüm alanlarda iyileşme ve farkındalık (zihinsel, ruhsal, duygusal ve bedensel)
Gerçekleri konuşmaya başlama
Kendine güven
İş ve amaçların daha anlamlı hale gelmesi
Mükemmel dengelenme duygusu
Hafiflik hissi
Daha iyi ve kaliteli uyku
Daha az yargılama
Daha az korku
Daha fazla sevgi
Daha fazla odaklanma
Daha barışçıl olma
Daha fazla neşe ve keyif
Kalple düşünüp, zihinle hissetme


97 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret92546
FİKSTÜR
BRT