www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Ceyhan Devlet Hastanesi Hemodiyaliz ünitesinde tedavi gören Ayşegül Kır isimli hastamıza doğum günü sürprizi yapıldı. Ceyhan Devlet Hastanesi Hemodiyaliz ünitesinde tedavi gören diyaliz hastamız Ayşegül Kır isimli hastamıza moral olması açısından,

Başhekim op.Dr. Kartal hasta Aysegül'e Doğumgünü kutlaması
Ceyhan Devlet Hastanesi Hemodiyaliz ünitesinde tedavi gören Ayşegül Kır isimli hastamıza doğum günü sürprizi yapıldı.
Ceyhan Devlet Hastanesi Hemodiyaliz ünitesinde tedavi gören diyaliz hastamız Ayşegül Kır isimli hastamıza moral olması açısından, ünite çalışanları tarafından sembolik bir doğum günü sürprizi düzelendi. Hemodiyaliz ünitesinde gerçekleşen kutlamaya hasta ve hasta yakınları, servis çalışanları ve hastane yönetimi katıldı.
Konu ile ilgili açıklama yapan  Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op Dr.Süleyman Barış KARTAL , “Diyaliz servisimizde tedavi görmekte olan Ayşegül Kır isimli hastamıza doğum günü kutlaması yaptık. Bu tür etkinlikleri tüm hastanemizde gerçekleştirme amacındayız. Amacımız hastalarımızın mutluluğu tedavilere uyumlarının sağlanması iyileştirme süreçlerinin hızlandırılmasıdır” dedi.
Bu tür etkinliklerin hastanın tedavisinde destek olduğunu ifade eden Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op Dr. Süleyman Barış KARTAL , “Hastalarımızın medikal tedavilerinin yanı sıra morallerini yüksek tutmaya özen gösteriyoruz. Bu hem bizimle olan iletişimlerini güçlendiriyor, hem de tedavilerine destek oluyor. Bu amaçla belirli aralıklarla diyaliz merkezimizde tedavi gören hastalarımıza ziyaretler düzenliyoruz. Bugün de diyaliz merkezimizde tedavi görmekte olan Ayşegül Kır isimli hastamıza sürpriz bir doğum günü etkinliği yaptık. Bize bu konuda desteğini esirgemeyen diyaliz merkezinde emeği geçen tüm diyaliz ekibimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


331 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret92542
FİKSTÜR
BRT