www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

CEYHAN’IN EN ŞANSLI MAHALLESİ -TÜRLÜBAŞ MAHALLESİNİN ADI “ATATÜK MAHALLESİ” OLDU Ceyhan Belediye Meclisi, Türlübaş mahallesinin adını Atatürk mahallesi olarak değiştirdi. Başkan Kadir Aydar, “Dünya’nın en büyük lideri, Başkomutanımız Ulu Önder

ZÜBEYDE HANIMDAN SONRA ATATÜRK MAHALLESİ

CEYHAN’IN EN ŞANSLI MAHALLESİ

-TÜRLÜBAŞ MAHALLESİNİN ADI “ATATÜK MAHALLESİ” OLDU

Ceyhan Belediye Meclisi, Türlübaş mahallesinin adını Atatürk mahallesi olarak değiştirdi. Başkan Kadir Aydar, “Dünya’nın en büyük lideri, Başkomutanımız Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini mahallemize kazandırmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Ceyhan Belediye Meclisi Eylül ayı 2. Olağan toplantısında gündeme aldığı, Atatürk isminin bir mahalleye verilmesi kararını oy birliği ile onayladı. Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın yönetiminde tüm meclis üyelerinin oyları ile Türlübaş Mahallesi’nin adı ‘ATATÜRK Mahallesi’ olarak değiştirildi.

BAŞKAN AYDAR; “MUSTAFA KEMAL ATATÜRK BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR”

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, meclis üyelerinin önergesini değerlendirerek, “Öncelikle bu güzel düşünce için sayın meclis üyelerimize teşekkür ederim. ‘Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ bizim kırmızı çizgimizdir. Bunun tartışmasına dahi girmeyiz. O ismi yaşatmak ve gelecek nesillere taşımak bizim boynumuzun borcudur. Mahallemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Meclisin ilk toplantısında gündeme alınan ‘Atatürk’ ismi, ikinci toplantıda tüm meclis üyelerinin oylaması ile kabul edilerek, Türlübaş mahallesine verildi.241 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam199
Toplam Ziyaret80397
FİKSTÜR
BRT