www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

PLASTİK CERRAHİ UZMANI DR. GÜLLÜ KORKMAZ SOLMAZ ACIBADEM ADANA HASTANESİ’NDE GÖREVE BAŞLADI Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Güllü Korkmaz Solmaz Acıbadem Adana Hastanesi’nde tam zamanlı olarak hasta kabulüne başladı.

DR. GÜLLÜ KORKMAZ SOLMAZ ACIBADEM ADANA’DA HASTA KABULÜNE BAŞLADI

PLASTİK CERRAHİ UZMANI DR. GÜLLÜ KORKMAZ SOLMAZ

ACIBADEM ADANA HASTANESİ’NDE GÖREVE BAŞLADI

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Güllü Korkmaz Solmaz Acıbadem Adana Hastanesi’nde tam zamanlı olarak hasta kabulüne başladı.

2004 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan ve 2011 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasını tamamlayan Dr. Güllü Korkmaz Solmaz’ın memede estetik operasyonlar, yüz şekillendirme (rinoplasti, blefaroplasti, yüz germe gibi), yüz gençleştirme, vücut şekillendirme (abdominoplasti, uyluk-kol germe, liposuction gibi), cerrahi dışı uygulamalar (botox, dolgu gibi), travma cerrahisi, onkolojik cerrahi, yara ve yanık tedavisi, rekonstrüktif (düzeltici) cerrahi (postmastektomi meme rekonstrüksiyonu gibi), konjenital anomaliler (dudak-damak yarığı, sindaktili-polidaktili) ve genital bölgenin estetik cerrahisi gibi birçok uygulamasına ilişkin çalışmaları ve deneyimi bulunmaktadır.

Acıbadem Adana Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ekibine katılan Dr. Güllü Korkmaz Solmaz 1980, Adana doğumlu. İhtisas eğitimi sonrası Sivas, Bakü ve Adana’da farklı kurumlarda görev yapan Dr. Güllü Korkmaz Solmaz Acıbadem Adana Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nde tam zamanlı olarak hasta kabulüne başlamıştır.104 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam226
Toplam Ziyaret80424
FİKSTÜR
BRT