www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Geleceğin kulaçları efsanelerle bir arada Adanalı Efsane Yüzücüler Seyhan Belediyesi tarafından Atatürk Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen “Geçmişten Geleceğe Yüzme ve Sutopu Şenliği’nde” bir araya geldi.

Akay “Şampiyon Yüzücüler yetiştireceğiz”

Geleceğin kulaçları efsanelerle bir arada

Adanalı Efsane Yüzücüler Seyhan Belediyesi tarafından Atatürk Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen “Geçmişten Geleceğe Yüzme ve Sutopu Şenliği’nde” bir araya geldi.

ESKI DÖNEMİ YENIDEN CANLANDIRACAĞIZ

Spora çok büyük önem verdiklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, "Yüzme ve Sutopunun Efsane isimleriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşamaktayım. Aramızda olmayan isimleri rahmetle anıyorum. Geçmişte Yüzme denilince akla gelen ilk kent Adana’mızdı. Eski günleri yeniden canlandırmak adına kolları sıvadık. Şampiyon yüzücüler yetiştirmeye kararlıyız." dedi.

MINIK KULAÇLAR ÇOK ȘANSLI

Geleceğin Yüzücüleri olan küçük kulaçlara da önemli mesajlar veren Başkan Akay," Sizler çok şanslısınız. Efsane yüzücüler ile aynı ortamı teneffüs etmenin gururunu yaşadınız. Gelecekte, Yüzme ve Sutopu alanında önemli sporcular olacaklarınıza canı gönülden inanıyor ve başarılar diliyorum" diye konuştu.

BAȘKAN AKAY'A TEŞEKKÜR ETTİLER

Efsane Yüzücüler ile Genç Yüzücülerin yaptığı yarışmanın ardından Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, yarışmacılara madalya ve hediyelerini takdim etti. Etkinliğe katılan Adanalı Yüzücüler de, Başkan Akay'a böyle bir organizasyonu gerçekleştirerek kendilerini onurlandırmasından dolayı teşekkür etti. Seyhan Belediyesi tarafından yapılan Etkinlik ve Şenliğe, Seyhan Belediyesi Başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı.155 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam236
Toplam Ziyaret80434
FİKSTÜR
BRT