www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

CEYHAN TİCARET BORSASINDAN, ÖĞRENCİLERE TOBB DESTEKLİ KIRTASİYE YARDIMI YAPILDI Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ceyhan Ticaret Borsası iş birliği ile her yıl gerçekleştirdiğimiz eğitim yardımlarımız 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında da devam

CTB BAŞKANI MUSTAFA AYDAR: CEYHAN’IN YARARINA OLACAK HER PROJEDE YER ALAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

CEYHAN TİCARET BORSASINDAN, ÖĞRENCİLERE TOBB DESTEKLİ KIRTASİYE YARDIMI YAPILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ceyhan Ticaret Borsası iş birliği ile her yıl gerçekleştirdiğimiz eğitim yardımlarımız 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında da devam etti.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finanse ve koordine edilen kırtasiye paketleri ve Ceyhan Ticaret Borsası tarafından hazırlanan maddi durumu iyi olmayan öğrencilere ulaştırarak eğitime katkıda bulundu. İlçe merkezi ve İlçeye bağlı bulunan okulları ziyaret eden Ceyhan Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yeliz AYDAR ve Personellerle “Hazırlanan kırtasiye paketlerini okul Müdürleri ve idarecilerine teslim edilmesinin ardından durumu iyi olmayan öğrencilere teslim edildi.

CTB BAŞKANI MUSTAFA AYDAR: CEYHAN’IN YARARINA OLACAK HER PROJEDE YER ALAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar bazı Okullarda Eğitim görüp maddi durumu iyi olmayan öğrencileri tespit ederek kırtasiye yardımında bulunduklarını ifade eden Başkan Aydar; Bu organizasyona Önemle katkılarından dolayı başta Eğitim yardımlarında bizlere destek veren; TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na, teşekkür ederiz. Geleceğimizi temsil eden kıymetli öğrencilerimize böyle bir yardımda bulunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

En büyük yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunun altını çizdi ve geleceğin büyükleri, geleceğimizin teminatları olan öğrencilerimize her türlü desteğin verilmesi gerektiğini belirtti ve “Daha önceki yıllarda olduğu gibi inşallah bundan sonraki zamanlarda da eğitim camiasına desteklerimiz sürecek. Biz Ceyhan Ticaret Borsası olarak sadece eğitim camiasına değil, imkânlarımız doğrultusunda Ceyhan ve Ceyhanlı’nın yararına olacak her projede yer almaya devam ediyoruz dedi”165 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam81
Toplam Ziyaret90242
FİKSTÜR
BRT