www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Ceyhan Final Okulları 2019-2020 eğitim -öğretim yılı 9 Eylül 2019 Pazartesi günü başladı. Açılış günü her yıl olduğu gibi öğrenci ve veliler için okul bahçesinde bir tören düzenlendi. Törene Ceyhan Final Okulları yönetici, öğretmen, öğrenci ve

Ceyhan final okulları yeni dönem Eğitim ve Öğretime başladı

Ceyhan Final Okulları 2019-2020 eğitim -öğretim yılı 9 Eylül 2019 Pazartesi günü başladı. Açılış günü her yıl olduğu gibi öğrenci ve veliler için okul bahçesinde bir tören düzenlendi. Törene Ceyhan Final Okulları yönetici, öğretmen, öğrenci ve velileri katıldı. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri İstiklal Marşı ile eğitim ve öğretim dönemi başladı, Ceyhan Final Okulları İlkokul/Ortaokul/ Lise Genel Müdürü Ercan Yüksel konuşmalarında, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başarılı geçmesi ve hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Ceyhan Final Okulları Genel Müdürü Ercan Yüksel’in yaptığı konuşmada, “Final Okulları olarak felsefemiz; sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, kendisiyle ve çevresiyle barışık, çok okuyan, ülkesini seven, değerler bilinci taşıyan, evrensel değerlere saygılı, toplumsal bilinci yüksek, özü sözü bir, gülen ve gülümseten, içi yaşama sevinciyle dolu Cumhuriyetçi ve Atatürkçü bir nesil yetiştirmektir.  Bizler Ceyhan Final Okulları’nda eğitimle ilgili en ince detayları düşünerek hayata geçiriyoruz. Geleceğinizin güvencesi olan çocuklarımızın bu değerlere sahip bireyler olarak yetişmesi için çalışıyoruz.” dedi.

Ceyhan Final Okulları öğretmenleri ve çalışanlarına emeklerinden dolayı şimdi den teşekkür ederim. Ögretmen Öğrenci, Öğrenci yönetim ve çalışanlar olarak yeni eğitim ve öğretim döneminde birlikte yönetim birlikte başaracağız diyerek sözlerine son verdi.

Ayrıca tüm sınıflarda yabancı öğretmenler eşliğinde İngilizce dil eğitimi ve pratik yapma imkânıyla Ceyhan İlk ve tek Kampüs Okulu olan Ceyhan Final Okulları yeni eğitim ve öğretim dönemine başlamıştır.140 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam251
Toplam Ziyaret57047
FİKSTÜR
BRT