www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; Türk ulusu, asırlar boyu hür yaşamış bir millettir. Bu özelliği ile dünyanın ezilen milletlerine rehber olmuş, ışık tutmuştur.

Başkan Şeref Can; ’Türk ulusu her defasında kendisine Biçilmek istenen esaret zincirini kırmıştır’

Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; Türk ulusu, asırlar boyu hür yaşamış bir millettir. Bu özelliği ile dünyanın ezilen milletlerine rehber olmuş, ışık tutmuştur. Türk ulusu her defasında kendisine biçilmek istenen esaret zincirini kırmıştır. Dünya literatüründe altın harflerle yazılan, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nde Türk ulusunun yazdığı destan, dünya var oldukça konuşulacaktır.

Başkan Şeref Can 19 Mayıs 1919’dan 30 Ağustos 1922’ye uzanan süreçte verilen Kurtuluş Savaşı’nda büyük fedakârlıklar gösterildiğini belirterek şöyle devam etti;

“Bu savaş Türk Milleti’nin var olma savaşıydı. Büyük Önder Mustafa Kemal’in askeri dehası ile bu savaştan zaferle ayrılmayı başardık ve bağımsızlığımızı koruduk. Türk Milleti’nin bağımsızlığını alıp, vatansız bırakmaya çalışanlar ise bu büyük milletin kararlılığı ve vatanseverliği karşısında yenilgiyi kabul etmek zorunda kaldılar.

Bu büyük zaferle Anadolu’ya yakılan aydınlanma meşalesi, günümüze dek süregelmiş olup, dünyanın ezilen uluslarına rehber olmayı sürdürecektir.

Bu büyük ve anlamlı günü aynı heyecan ve coşkuyla kutluyoruz. Bize bu günleri yaşatan başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz.124 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam202
Toplam Ziyaret89946
FİKSTÜR
BRT