www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Avcılık ve Atıcılık Kulüp sporcuları Hatay ve Yüreğir de bir destan yazarak kulüplerine birincilik madalyalarıyla döndüler.

Ceyhan Avcılık ve Atıcılık Kulüp Sporcuları Birinciliklere doymuyor

Avcılık ve Atıcılık Kulüp sporcuları Hatay ve Yüreğir de bir destan yazarak kulüplerine birincilik madalyalarıyla döndüler.

Ceyhan Avcılık ve Atıcılık Kulüp Başkanı Abdullah Mert’ten aldığımız bilgilere göre Hatay Hanyolu Avcılar Kulübü ve Yüreğir Avcılar Kulübünün düzenlediği atış müsabakalarında kulüp sporcularının birincilikle dönerek Ceyhanlıları onurlandırdıklarını belirterek Sözlerine şöyle devam etti. 

Başkan Abdullah Mert; ‘’Ceyhan Avcılar Kulübü sporcuları Hatay Hanyolu Avcılar Kulübünün düzenlemiş olduğu Trap yarışmasında Ceyhan Avcılar Kulübü başkan yardımcımız Veli Köksal profesyonel amatör karma dalında birinci olmuştur. Bir diğeri Yüreğir Avcılar Atıcılar kulübünün Kamil Üçbaş ustamızın anısına düzenlemiş olduğu Trap yarışmasında Ceyhan Avcılar Kulübü amatörde Samet Yürük birincilik, Şamil Yaşbek dördüncülük Karmada da altıncı oldular. Fikret Eşme, Yunus Zorlukol ve ekibine Ceyhan Avcılar Kulübü ve Yönetimim adına teşekkür ederim. Kulübümüze ve Ceyhan’ımıza hayırlı uğurlu olsun.’’ Dedi.

Ceyhan Avcılık ve Atıcılık Kulübü Başkan Abdullah Mert yönetimi dönemin de üstün bir performans gösteren sporcularıyla bölgede ve ülke genelinde taktir toplamaya devam ediyor.386 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam231
Toplam Ziyaret80429
FİKSTÜR
BRT