www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

İnovatif ve sürdürülebilir ev tekstili ürünleriyle hayatı kolaylaştıran TAÇ, stor temizlemeye getirdiği yenilikle Kendini Temizleyen Stor Perde’yi sunuyor. Bu inovatif ürün özel geliştirilmiş apresi sayesinde lekeleri üzerinde tutmuyor; is, ortam kir

TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile storlar ilk günkü gibi temiz

İnovatif ve sürdürülebilir ev tekstili ürünleriyle hayatı kolaylaştıran TAÇ, stor temizlemeye getirdiği yenilikle Kendini Temizleyen Stor Perde’yi sunuyor. Bu inovatif ürün özel geliştirilmiş apresi sayesinde lekeleri üzerinde tutmuyor; is, ortam kiri, yemek buharı gibi lekeler karşısında kendini ışıkla temizliyor.

Ar-ge ve tasarım merkezleri sayesinde birbirinden yenilikçi ev tekstili ürünleri tasarlayan TAÇ Inova, inovatif ve pratik kullanım odaklı ürünlerini sunmaya devam ediyor. TAÇ, inovatif ürünleri arasında yer alan Kendini Temizleyen Stor Perde ile stor temizlemeye farklı bir boyut getirerek pratik bir kullanım imkanı sağlıyor.

Özel bir teknoloji ile üretilen ve üretimde kullanılan malzemeleri ile insan sağlığına dost olan TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde, son teknolojilerle geliştirilmiş apresi sayesinde lekelerin üzerinde tutunmasını önlüyor. İs, mutfaktaki yemek buharı ya da stora sıçrayabilecek sıvı lekeler stor perdelerde sorun olmaktan çıkıyor. Çocuk odalarında yaşanabilecek ufak kazalar sonucu lekelenen storlar bu yenilik sayesinde kolayca temizleniyor. Lekelendiğinde sadece nemli bezle silinmesi gereken ürün, maruz kaldığı ışık kaynağının şiddetine ve lekenin yoğunluğuna bağlı olarak yaklaşık 15 gün içinde kendini temizliyor.

Özel Sertifikası ile satışa sunulan TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile tanışmak için seçili TAÇ satış noktaları ve Linens mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Kendini Temizleyen Stor Perde Videosunu linkten izleyebilirsiniz.

*Ürün ortam kiri, is, yemek buharı lekelerine karşı TÜV Rheinland tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Işık türü; gün ışığı, tasarruflu ampül, led ve florasan aydınlatmalardır.

www.tacinova.com.tr

www.tac.com.tr121 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam273
Toplam Ziyaret91230
FİKSTÜR
BRT