www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Vaillant, Adana’da düzenlediği iftarda yetkili satıcıları ile buluştu Vaillant, düzenlediği iftarda Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay’daki yetkili satıcıları ile bir araya geldi. 24 Mayıs Cuma akşamı, ATOSEV Restoran’da, düzenlenen davete 50’e yak

Vaillant, Adana’da düzenlediği iftarda yetkili satıcıları ile buluştu

 Vaillant, düzenlediği iftarda Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay’daki yetkili satıcıları ile bir araya geldi. 24 Mayıs Cuma akşamı, ATOSEV Restoran’da, düzenlenen davete 50’e yakın misafir katıldı.

 Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Vaillant, Adana’da düzenlediği iftarda yetkili satıcıları ile bir araya geldi. Vaillant Adana bölge yöneticileri, çalışanları ve iş ortaklarının katılımıyla 24 Mayıs Cuma akşamı ATOSEV Restoran’da düzenlenen iftar davetinde 50’ye yakın misafir yer aldı.

 Vaillant bölge yöneticileri; bereketin ve bolluğun, simgesi Ramazan ayı vesilesiyle düzenledikleri iftarda Adana, Mersin Osmaniye ve Hatay’daki yetkili satıcılarına uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür etti. İftarda, 2019 yılına başarılı bir başlangıç yapan yetkili satıcılar; önümüzdeki dönemde de bu başarıyı sürdürmek adına özverili çalışmalarına devam edeceklerini belirtirken gelecek dönem planlamaları ve hedefleri hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

 Başarılarında aralarındaki yardımlaşmanın en önemli etken olduğunu dile getiren katılımcılar, bu özel akşamda bir araya gelmelerine vesile olduğu için Vaillant Türkiye’ye teşekkürlerini iletti.

 221 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam159
Toplam Ziyaret59784
FİKSTÜR
BRT