www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, ilk maaşını Şehit ve Gazi yakınlarının eğitim ve öğretim gören çocuklarına burs verilmesi için bağışta bulundu.

GENÇ BAŞKAN, İLK MAAŞINI SÖZ-VERDİĞİ GİBİ YAPTI.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, ilk maaşını Şehit ve Gazi yakınlarının eğitim ve öğretim gören çocuklarına burs verilmesi için bağışta bulundu.

Başkan Kadir Aydar ilk olarak Şehit ve Gaziler Derneği'ni ziyaret ederek dernek başkanı Ayşe Muhacir'den derneğin faaliyetleri ile ilgili genel bilgi aldı.

Canlarını vatan için vermiş şehit ve gazilerin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Aydar şöyle konuştu; "Şehitlerimizin ve gazilerimizin aileleri için ne yapsak azdır. Bu topraklarda binlerce yıldır süren varlığımız değerlerimize muhtaçtır. Onların sayesinde bugünlerimize geldik. Bu topraklar için değer veren insanların yanındayız. Şehit ve Gazi Ailelilerimizin huzur bulması her yerde rahat etmesi için çalışıyoruz. Başkanlık maaşımı öğrencilerimize burs olarak bağışlayacağıma söz verdiğim gibi sözümüzü ilk maaşımızda yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyorum.

Şehit ve Gazi ailelerimizin okuyan kıymetli evlatlarının burslarının karşılanması adına Ceyhan Şehitler ve Gaziler Derneği Başkanımız Ayşe Muhacir'e emanetimizi teslim ettik. Maaşımın diğer yarısını ise Ceyhan Tut Elimi Derneği Başkan Yardımcısı Muhibet Karagöktaş’a teslim ederek buradaki ihtiyaç sahibi burs alan öğrencilerimize katkıda bulunmanın heyecanını yaşıyoruz.

Hiçbir genç kardeşimizin şüphesi olmasın, Başkan ağabeyleri onların her zaman yanında” ifadesini kullandı.

Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Ayşe Muhacir ise eğitim ve öğretim gören öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasında örnek davranışından dolayı başkan Kadir Aydar'a teşekkür etti.133 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam176
Toplam Ziyaret93093
FİKSTÜR
BRT