www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Borsa Yöneticileri, Ceyhan Belediye Başkanlığına seçilen Kadir AYDAR’a tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarete Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Meclis Başkanı Ali Cem SANDIKÇI, Meclis ve Yönetim kurulu üyeleri katıldı.

BORSA, CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI KADİR AYDAR'I TEBRİK ETTİ.

Borsa Yöneticileri, Ceyhan Belediye Başkanlığına seçilen Kadir AYDAR’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Meclis Başkanı Ali Cem SANDIKÇI, Meclis ve Yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Borsa Başkanı Mustafa Aydar; “Çok güzel hizmetler yapacağınıza inanıyoruz. Ticaret Borsası olarak üretici ve tüketici arasında bir köprüyüz. Tarımı, sanayi ile birleştiren bir kurumuz. Türkiye’de tarımı kayıt altına alan önemli bir kuruluşuz. Tarımı ve tarıma dayalı sanayiyi geliştirmek, bunun için gereken işbirliğini sizinle birlikte yapmak için her zaman göreve hazırız. Ceyhan Ticaret Borsası olarak her daim yanınızda olacağız. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Kadir AYDAR ise, borsanın hem fiziki yatırımları, hem de çiftçi ve esnafı birleştirme alanında gösterdiği gayretleri önemsediğini belirterek, “Birlik ve beraberlik içinde olup elimizden gelen gayreti azami şekilde göstereceğiz diyerek Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu Başkanları ile üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum’’dedi.137 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam251
Toplam Ziyaret57047
FİKSTÜR
BRT