www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Millet ittifakı Ceyhan Belediye başkan adayı Kadir Aydar projelerini slâyt gösterisi eşliğinde sözlerine başlayan Başkan Aydar;’’Sözü güzel, Özü Güzel, Yüreği güzel, Kendi güzel Ceyhan’ın ben artık şarkı dinlemek istemiyorum, Şarkı söylemek istiyorum

Kadir Aydar,Ece Seçkin Konseri ile Projelerini Tanıtı

TÜM CEYHAN’NIN ADAYIYIM

Millet ittifakı Ceyhan Belediye başkan adayı Kadir Aydar projelerini slâyt gösterisi eşliğinde sözlerine başlayan Başkan Aydar;’’Sözü güzel, Özü Güzel, Yüreği güzel, Kendi güzel Ceyhan’ın ben artık şarkı dinlemek istemiyorum, Şarkı söylemek istiyorum. Ceyhan benim büyük ailem 31 Marta bir seçime gidiyoruz bu bir genel seçim değil, bu bir yerel seçim ve bu seçimde belediye başkanı seçeceksiniz ve Ceyhan’ın kaderini belirleyeceksiniz.
Bu seçimde siyasi parti olmaz bu seçimde hizmet edecek adayın seçimidir. Kısacası Ben AK Partilinin, CHP’lilerin, Demokrat Partililerin, HDP’lilerin, MHP’lilerin tüm Ceyhanlıların adayıyım. Bizde insan ayırma olmaz, Biz insanları ötekileştirmeyiz, Biz hizmet için varız, Ceyhan benim büyük ailem, Ceyhan’ı birlikte yöneteceğiz, Biz hep birlikte Ceyhan’ız.’’dedi.

3 YILDA 3 FABRİKA AÇACAĞIZ

Millet ittifakı Ceyhan Belediye başkan adayı Kadir Aydar;’’Ben iş adamıyım Ceyhan’da önemli ölçüde iş istihdamı sağlıyorum fabrika nasıl açılır iyi bilirim. Onun için ilk yılımızda yer fıstığı fabrikası, ikinci yılımızda yağ fabrikası,3 yılımızda ise süt ve süt ürünleri fabrikalarını açacağız ve buralarda yaklaşık 1800 kişi çalışacak ve 3 bin TL maaş alacaktır.’’dedi.

MİLLETVEKİLLERİ VE KARALAR’DAN BÜYÜK DESTEK

CHP İl başkanı Mehmet Çelebi, CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Burhanettin Bulut, Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar, İyi Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Ankara Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve eşi hanımefendi ile katılarak Genç başkan Kadir Aydar’a destek vererek birer konuşma yaptılar.

ECE SEÇKİN’E CEYHANSPOR FORMASI HEDİYE ETTİ

Millet İttifakı Ceyhan Belediye Başkan adayı Kadir Aydar sanatçı Ece Seçkin’i hoş geldin çiçekleriyle karşılayıp, Ceyhanspor forması/atkısı hediye etti.287 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam176
Toplam Ziyaret93093
FİKSTÜR
BRT