www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM



www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Hürriyet Kitap ve LC Waikiki iş birliğiyle, yıl boyunca 12 şehirde 12 uzman ile devam eden “LC Waikiki Aile Buluşmaları” projesinin on birincisi, 23 Mart Cumartesi günü saat 13.00’te Adana Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde

“LC Waikiki Aile Buluşmaları”nın 11. Durağı Adana

Hürriyet Kitap ve LC Waikiki iş birliğiyle, yıl boyunca 12 şehirde 12 uzman ile devam eden “LC Waikiki Aile Buluşmaları” projesinin on birincisi, 23 Mart Cumartesi günü saat 13.00’te Adana Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinlik kapsamında 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi'nin uzmanlarından Prof. Dr. Eyüp Sabri Ercan ve LC Waikiki Moda Danışmanı Dr. Yeşim Bağrışen Adana’da anne-babaların sorularını yanıtlayacak.

Türkiye'nin farklı şehirlerinde anne-babalara çocuk yetiştirmenin sırlarının anlatıldığı “LC Waikiki Aile Buluşmaları” Adana ile devam ediyor. Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt moderatörlüğünde on birincisi, 23 Mart Cumartesi günü Adana Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek LC Waikiki Aile Buluşmaları'nın konusu “Etkili Anne Baba Olmanın Yolları”. Saat 13.00’te yapılacak buluşmaya, Hürriyet Kitap tarafından yayınlanan 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi'nin uzmanlarından Prof. Dr. Eyüp Sabri Ercan ve LC Waikiki Moda Danışmanı Dr. Yeşim Bağrışen de katılacak.

Katılımcılara 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi Hediye Edilecek

LC Waikiki Aile Buluşmaları’nda Prof. Dr. Eyüp Sabri Ercan, etkili anne baba olmanın yollarını ele alacak. Ercan, ailelere çocukların farklı bir birey olduğunu, çocuğa değerli olduğunu hissettirmenin yollarını, huzurlu bir ailede büyümesinin nasıl sağlanacağını, düzenli ve kurallı bir ev ortamı oluşturmanın sırlarını anlatacak. Söyleşi sonrasında katılımcılara, bir çiftin bebek yapma kararından, çocuk 6 yaşını bitirinceye dek geçen süredeki bebek ve çocuk eğitimini kapsadığı 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi armağan edilecek.

LC Waikiki’den 50 Kişiye 50 TL’lik Hediye Çeki

Türkiye’nin lider moda ve perakende markası olan LC Waikiki’nin, Hürriyet Kitap ile ortaklaşa gerçekleştirdiği ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’ anne babalara çocuk yetiştirme konusunda eşsiz bilgiler vermeyi amaçlıyor. Çocuk sağlığının önemine dikkat çekmek için gerçekleştirilen bu etkinlik, her ay bir uzmanı Türkiye’nin bir şehrinde ücretsiz olarak halkla buluşturuyor. Türkiye, Çin ve Bangladeş olmak üzere 3 tam kapasiteli laboratuvarda, 4 bin 500’ü ekolojik olmak üzere günde ortalama 13 bin 500 test yapan LC Waikiki, çocuk sağlığı ve gelişimi konusunda da ebeveynlere destek veriyor. Bu doğrultuda daha önceki buluşmalarda olduğu gibi Ankara buluşmasında da katılımcılara ürün güvenliği ve sağlığı konusunda da bilgiler verilecek ve 50 şanslı aileye LC Waikiki’den 50 TL’lik hediye çeki armağan edilecek.

12 Şehir 12 Konferans

Bebek ve çocuk ürünlerinde uyguladığı kalite standartlarındaki hassasiyeti, çocukların sağlıklı ve mutlu yetişmesi için de gösteren LC Waikiki, “Aile Buluşmaları” ile 12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde ebeveynlerle buluşuyor. 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekiyor “LC Waikiki Aile Buluşmaları” İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir illerini kapsıyor. Buluşmalarda aileler, Ender Saraç, Tan Sağtürk, Zeynep Köse Çapay, Ramazan Şimşek, Şirin Seçkin, Özgür Öner, Serap Duygulu, Dolunay Kadıoğlu, Yıldız Dilek Ertürk, Eyüp Sabri Ercan gibi alanında uzman isimlerle bir araya geliyor.



54 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret44878
FİKSTÜR
BRT