www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak’ın İstiklal Mahallesi’nde düzenlediği mahalle toplantısı sırasında, aralarında İYİ Parti Kurucu Gençlik Kolları Başkanı Metin Koruklu ve parti kurucu üyelerinden Engin Dilbaz'ın da

CEYHAN’DA İYİ PARTİ’DEN AK PARTİ'YE TOPLU GEÇİŞ

   Ceyhan’da aralarında İYİ Parti Kurucularının da bulunduğu 65 kişi aileleriyle birlikte AK Parti’ye katıldı.

   Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak’ın İstiklal Mahallesi’nde düzenlediği mahalle toplantısı sırasında, aralarında İYİ Parti Kurucu Gençlik Kolları Başkanı Metin Koruklu ve parti kurucu üyelerinden Engin Dilbaz'ın da bulunduğu 65 kişi partisinden istifa ederek aileleriyle AK Parti’ye katıldı.

İYİ PARTİLİ 65 AİLE AK PARTİ’YE KATILDI

   Gittiği her mahallede halkın yoğun ilgisiyle karşılanan Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, İYİ Parti’den istifa edip AK Parti’ye aileleriyle birlikte geçiş yapan 65 kişiye rozetlerini taktı. Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak’ın İstiklal Mahallesi'nde düzenlediği mitinge yoğun katılım yaşandı.

HDP İTTİFAK AÇIKLAMALARI, İYİ PARTİ’DEN İSTİFALARI ARTTIRIYOR

   Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, vatansever, milliyetçi Ceyhanlıların, kimlerle yol yürüdüğü ortada olan Millet İttifakı’na gereken dersi 31 Mart’ta vereceğini söyledi. Başkan Boydak, ‘‘Ceyhan’da ve ülke genelinde millet ittifakının kimlerle yol yürüdüğü gün yüzüne çıkması vatansever, milliyetçi İYİ Parti’li kardeşlerimizle bizleri buluşturdu. Geçtiğimiz günlerde, haftalarda da İYİ Parti’den partimize toplu geçişler yaşanmıştı. İYİ Partili arkadaşlarımız vatanını, milletini seven insanlardır. İYİ Parti'de siyasetini sürdüren arkadaşımız, kirli siyaset yapanları gördüğü için yanımızda yer almaya karar vermiştir. Kendilerine ve ailelerine hoş geldin diyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

BAŞKAN BOYDAK: ÜLKEMİZİN BEKASI İÇİN CUMHUR İTTİFAKI

   Ülkenin huzuru, refahı ve bekası için Cumhur İttifakı’nın kurulduğunu vatandaşlara anlatan Başkan Boydak, “ 31 Mart yerel seçimleri ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için genel seçimler kadar önem arz ediyor. Yakın zamanda ülke olarak 15 Temmuz hain darbe girişimini yaşadık. Millet olarak çok şükür o kara geceyi atlattık. İşte o hain geceden sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ülkenin bekası için Cumhur İttifakı’nı kurdu. Bu yüzden Ceyhan’da ve Adana’da Cumhur İttifakı adaylarımıza sahip çıkmanızı bekliyorum” şeklinde konuştu.

‘HDP İLE İTTİFAK AÇIKLAMALARI KABUL EDİLEMEZ’’

   Aralarında İYİ Parti Kurucu Gençlik Kolları Başkanı Metin Koruklu ve parti kurucu üyelerinden Engin Dilbaz'ın da bulunduğu 65 kişi partisinden istifa ederek aileleriyle AK Parti’ye katılmalarını, ‘‘ Millet ittifakının çizgisinden çıkarak kirli ittifaklara girmesi kabul edilemez. Bu sebeple İYİ Parti’ayrılararak AK Parti saflarına katıldık ve AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı'na sonuna kadar destek çıkacağız’’ şeklinde konuştular.61 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret44877
FİKSTÜR
BRT