www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

AKAPAFED Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanak ile ADAPADER Yönetim Kurulu Başkanı Derviş Göçmen’in HALK SAĞLIĞI PROJESİNE Destek açıklamasında bulundular.

AKAPAFED, ADAPADER & TAŞPAKON’DAN HALK SAĞLIĞI PROJESİNE DESTEK

AKAPAFED Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanak ile ADAPADER Yönetim Kurulu Başkanı Derviş Göçmen’in HALK SAĞLIĞI PROJESİNE Destek açıklamasında bulundular.

KAMUOYUNUN BİLGİSİNE,

Geçtiğimiz günlerde HALK SAĞLIĞINI doğrudan ilgilendiren TUZ VE ŞEKER kullanımının dengeli tüketilmesi ve HİPERTANSİYON, KALP, DİYABET VE BUNLARA BAĞLI RAHATSIZLIKLARI AZALTMAK, TOPLUM SAĞLIĞINI ARTTIRMAK VE BU KONUDA AKTİF DESTEK SAĞLAMAK ADINA KONFEDERASYONUMUZ TAŞPAKON, BÜNYESİNDEKİ FEDERASYON VE BUNLARA BAĞLI DERNEKLERİMİZİ TEMSİLEN DEVLET PROTOKOLLERİ İMZALAMAYA DEVAM EDİYOR.

TAŞPAKON Konfederasyon Başkanı Gökhan TUFAN önderliğinde Federasyon Başkanları ve AKAPAFED Başkanı Münir TANAK bölgemizi, ilimizi temsilen bu önemli imza töreninde hazır bulunmuşlardır. T.C.Milli Eğitim Bakanlığı'ndan sonra yine bir Bakanlık düzeyi devlet protokolünün resmi tarafı olmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

 Ülkemizde sağlık alanında gelecek nesillere bir miras niteliğinde olan lokanta, pastane ve işletmelerde Tuz ve Şekerin Azaltılması Protokolü 28 Şubat tarihinde Başkent Ankara'da T.C.Sağlık Bakanlığı, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ve Taşpakon arasında imza altına alınmıştır.

 T.C.Sağlık Bakanlığı adına Bakan Dr.Fahrettin Koca, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu adına Genel Başkan Aykut Yenice ve Taşpakon adına Genel Başkan Gökhan Tufan imza töreninde attıkları bu imza İle bu önemli HALK SAĞLIĞI projesinin startını vermişlerdir.

Ülkemize ve mesleki camiamıza hayırlara vesile olmasını dileriz.178 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret44878
FİKSTÜR
BRT