www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Projelerini Ceyhanlılara tanıtan Başkan Boydak, ‘‘Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile 17 senede Türkiye nasıl çağ atladıysa, bizde Ceyhan olarak yeni dönemde hayata geçir

BAŞKAN BOYDAK; YENİ DÖNEMDE ‘NEREDEN NEREYE GELDİ CEYHAN’ DİYECEĞİZ
Projelerini Ceyhanlılara tanıtan Başkan Boydak, ‘‘Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile 17 senede Türkiye nasıl çağ atladıysa, bizde Ceyhan olarak yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerle, ‘Nereden Nereye Geldi Ceyhan’ diyeceğiz’’ dedi.
Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan adayı Ali Alper Boydak, projelerini düzenlediği lansman toplantısıyla Ceyhanlılara anlattı. Yoğun katılımın yaşandığı proje tanıtım toplantısında Ceyhan’ın geleceğine yön verecek projeler izleyenleri hayran bıraktı. 
PROJELER HAYRAN BIRAKTI
Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak’ın Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde düzenlediği proje tanıtım toplantısı yoğun ilgi gördü. Ceyhan’ı geleceğe taşıyacak projelerin Başkan Boydak tarafından anlatıldığı lansman toplantısına, Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler, İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, önceki dönem ilçe başkanları, meclis üyeleri,  meclis üyesi adayları, STK başkanları ve yüzlerce Ceyhanlı katıldı. 
CEYHAN’I GELECEĞE TAŞIYACAK PROJELER
Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, ‘‘Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile 17 senede Türkiye nasıl çağ atladıysa, bizde Ceyhan olarak yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerle, ‘Nereden Nereye Geldi Ceyhan’ diyeceğiz’’ dedi. Ceyhan’ın geleceğini planladıklarının altını çizen Başkan Boydak, ‘‘ Beş yıl içerisinde Kentsel Dönüşüm, Millet Bahçesi, Kıyı Park, Spor Kompleksi, Mesire Alanları, Kanal Ceyhan, Gençlik Merkezi, Kent Meydanı, Hemzemin Geçitler, Taliha İşgüven Parkı yenilemesi, İncirlik Halk Plajı, AVM ve Otel, Beldelerin El Emeği ve Yılankale projelerimizi bakanlıklarımızın destekleriyle hayata geçireceğiz’’ dedi.
BAŞKAN BOYDAK: HAYAL SATMIYORUZ
Ceyhan’ın geleceğini planladıklarının altını çizen Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ‘‘beş yıllık görev süremizde yapmayacağımız hiçbir projenin sözünü vermiyoruz. Göreve geldiğimiz bir buçuk yıllık ara dönemde bu projelerin tamamının bakanlıklarla yaptığımız görüşmeler neticesinde ortaya çıkardık. Projelerimizin alt yapı çalışmalarını bakanlıklarımız ile yaptık. Belediye bütçesiyle yapmanın zor olduğu vizyon projelerimizi bakanlıklarımızın bütçesiyle hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımızı kandırarak hayal satmıyoruz’’dedi.
MİLLETVEKİLİ DAĞLI: CEYHAN’IN GERÇEK PROJELERİ
İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun da dediği gibi ‘Ceyhan’ı karışık kuruşuk adamlara’ bırakmayacaklarının altını çizen AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, ‘‘ Ceyhanlılar Cumhur İttifakı’na sahip çıkacaktır. Bundan hiç şüphemiz yok. Vatansever Ceyhan Halkı zillet ittifakına fırsat vermeyecektir. Bu projelerin tamamını başkanımız sizlerle birlikte hayata geçirecek. Bu vizyon projeler Ceyhan’ın gerçek projeleridir.’’ dedi. 
MİLLETVEKİLİ DOĞRU: CEYHAN’I 2023’E HAZIRLIYORUZ
Başkan Boydak’ın projelerinin Ankara’daki takipçileri olacaklarına vurgu yapan AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru ise, ‘‘ Ceyhan’ı geleceğe taşıyacak olan bu projelerin sayesinde Ceyhan, Türkiye’nin örnek kentlerinden bir tanesi olacak. Ali Alper Boydak Başkanımızın hayata geçireceği bu projelerle Ceyhan’ı 2023 hedeflerine emin adımlarla hazırlıyoruz. Başkanımıza sonuna kadar güveniyoruz ve her zaman  yanındayız.’’ şeklinde konuştu. 
CUMHUR İTTİFAKI AİLE FOTOĞRAFI VERDİ 
Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak’ın proje sunumunun ardından milletvekillerini, il ve ilçe başkanlarını, meclis üyesi adaylarını ve Cumhur İttifakı gönüllülerini sahneye davet ederek aile fotoğrafı verdi.


100 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret44878
FİKSTÜR
BRT