www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, eşi Nurdan Boydak tarafından hazırlanan tabloyu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye etti.

BAŞKAN BOYDAK'TAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A ANLAMLI HEDİYE 
Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, eşi Nurdan Boydak tarafından hazırlanan tabloyu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye etti.
Adana mitingi öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a  Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, eşi Nurdan Hanımefendinin üç buçuk ayda hazırladığı el emeği göz nuru tabloyu birlikte hediye etti. 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BAŞKAN BOYDAK VE NURDAN HANIMA TEŞEKKÜR
Başkan Boydak'a ve eşi Nurdan hanıma teşekkür eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslam Mimarisinin önemli eserlerinden biri olan ve İspanya El Hamra Sarayı'nda sergilenen üzerinde Arapça "Lâ Galibe İllâllah” (Tek galip Allah’tır) yazılı kirpi oku rölyefi çalışması ile yapılmış tabloyu dikkatlice inceledi.
BAŞKAN BOYDAK'TAN EŞİ NURDAN HANIMA TEŞEKKÜR
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yakışır, anlamlı bir hediye vermenin mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, '' Eşim Nurdan Hanım üç buçuk ay emek vererek bu güzel eseri ortaya çıkardı. Kendisinin isteği ile bu anlamlı tabloyu Cumhurbaşkanımıza hediye etmek istedi. Cumhurbaşkanımıza bu anlamlı hediye ve emekleri için eşim Nurdan hanıma şükranlarımı iletiyorum'' dedi.


106 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret44878
FİKSTÜR
BRT