www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Huzurevleri Mahallesi’nde yapımı tamamlanan parka Şehit Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu’nun adı verildi.

Soner Çetin’den vefa

Huzurevleri Mahallesi’nde yapımı tamamlanan parka Şehit Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu’nun adı verildi.

MİNNETLE ANIYORUM

Şehit Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu’nun adını taşıyan park Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin tarafından açıldı. İYİ Parti Milletvekilleri Metanet Çulhaoğlu ve İsmail Koncuk’un da katıldığı açılış töreninde konuşan Başkan Çetin, “Kendisi çok iyi dostumdu. Acısı hala yüreğimizde. Minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Huzurevleri Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve Şehit Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu adını taşıyan park törenle hizmete açıldı.

Mahalle sakinlerinin de büyük ilgi gösterdiği açılışa İYİ Parti Adana Milletvekilleri Metanet Çulhaoğlu ve İsmail Koncuk, İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boydavaoğlu, İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker Akça ile Şehit Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu’nun ailesi de katıldı.

İSMİNİ YAŞATACAĞIZ

Açılışta konuşan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Şehit Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu’nun 25 yıl onurlu bu ülkeye hizmet vermiş bir emniyet müdürü olduğunu belirterek, “Erken emekli edilmişti. Belediyemizde Zabıta Müdürlüğü yaptı. Kendisi benim dostumdu. Acısı hala yüreğimizde. Kendisini minnetle, şükranla ve rahmetle anıyorum. Adını bu parkta ve açacağımız başka tesislerde yaşatacağız. Cengiz Müdürümüzle şehit olan Zabıta Memurumuz Habil Aykan’ın ismini de yaşatacağız” dedi.

5 YILDA 108 PARK YAPTIK

Huzurevleri Mahallesi’nde 28 park olduğunu bunların 14’ünü son 5 yılda hizmete açtıklarını belirten Başkan Çetin, yeni dönemde planda yeşil alan olarak görünen her yere park yapacaklarını açıkladı.

Başkan Çetin, Çukurova’da bulunan 212 parkın 108’ini son 5 yılda yaptıklarını ifade ederek şöyle devam etti:

“Huzurevlerinde 5 yer yeşil alan olarak görünüyor. Buralarda da park yapacağız. Huzurevlerinde kreş yok. İkinci dönemimizde kreş de açacağız. Ne istiyorsanız yapılacak. Siz emredeceksiniz bu kardeşiniz yapacak.”

MİLLİYETÇİ OLAN BENİM

Birilerinin iddia ettiği gibi Türkiye’de beka sorunu olmadığını ve sadece bir yerel seçime gittiklerini söyleyen Başkan Çetin, “Söyleyecek sözü olmayanlar, projesi bulunmayanlar iftira üzerine siyaset yapıyor. Yaptığınız bir şey varsa ya da hazırladığınız bir projeniz varsa açıklayın. İftira atmayın. Böyle siyaset olmaz. Ben Çanakkale Şehitleri Parkı yapmak istedim engellemeye çalıştılar. Böyle milletçilik olmaz. Hiçbiriniz Soner Çetin kadar milliyetçi olamazsınız” şeklinde konuştu.

ANKETLER YÜZDE 73 DİYOR

Başkan Çetin, kendilerine verdiği destekten dolayı İYİ Parti’ye de teşekkür ederek, Metropoll araştırma şirketi tarafından yapılan ankette yüzde 73 oy oranına ulaştığını açıkladı. Her kesimden destek aldığını ifade eden Çetin, tüm Çukurovalılara teşekkür etti.

Daha sonra Şehit Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu Parkı’nın açılışı Başkan Soner Çetin, İYİ Parti Milletvekilleri Metanet Çulhaoğlu ve İsmail Koncuk, İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ile İlçe Başkanı İlker Akça tarafından yapıldı. Açılışın ardından Başkan Çetin parkta çocuklarla vakit geçirdi.116 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret44878
FİKSTÜR
BRT