www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Ceyhan Ziraat Odası seçimlerinde güven tazeleyen Muhammet Bulut ve yönetimini tebrik etti. Başkan Boydak, Ceyhan Belediyesi olarak Ceyhan Ziraat Odası ile birlikte çiftçilerin her zaman yanında olmaya devam

BAŞKAN BOYDAK, MUHAMMED BULUT VE YÖNETİMİNİ TEBRİK ETTİ

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Ceyhan Ziraat Odası seçimlerinde güven tazeleyen Muhammet Bulut ve yönetimini tebrik etti. Başkan Boydak, Ceyhan Belediyesi olarak Ceyhan Ziraat Odası ile birlikte çiftçilerin her zaman yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, Ceyhan Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu' nda yeniden başkanlığa seçilen Muhammed Bulut ve yönetimini tebrik etti.

BAŞKAN BOYDAK: EKONOMİYE KATKIDA BULUNAN ÇİFTÇİLERİMİZE MÜTEŞEKKİRİZ

Ülke ekonomisi için tarımın en önemli domino taşları arasında olduğuna değinen Başkan Boydak, “Bölgemizin iklim şartları, coğrafi ve stratejik konumu tarıma çok elverişlidir.  İdeal tarım, yani geniş kapsamda tarım yaptığımız takdirde dünyaya rahatlıkla mal satabilecek durumdayız. Üreterek Ceyhan ekonomisine ve ülke ekonomisine katkıda bulunan çiftçi kardeşlerimize müteşekkiriz. Çiftçi kardeşlerimizin daha kaliteli üretim sağlamaları için onları bilgilendiren, yol gösteren her ve sorunlarında yanlarında olan Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammed Bulut ve yönetimini tebrik ediyor yeni görev sürelerinde başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a ve AK Parti İlçe yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Ceyhan Ziraat Odası Başkan Bulut ise, Ceyhan Ziraat Odası yönetimi olarak bundan sonraki süreçte de çiftçi kardeşlerimize hak ettikleri en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini söyledi.

Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti  gerçekleştiren Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, Kadın Kolları Başkanı Emine Sankiraylar ve Gençlik Kolları Başkanı Sercan Sağlam eşlik etti.177 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam114
Toplam Ziyaret91071
FİKSTÜR
BRT