www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Aşka ve sevgiye temas eden birçok kitap ile Pena Yayınları, sevdiğine en özel Sevgililer Günü hediyesi vermek isteyenleri buluşturuyor.Romandan kişisel gelişime, tarihten mektuba çok farklı türdeki kitaplar ile en güzel alternatifleri sunan Pena,

SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE EN GÜZEL HEDİYE PENA’DAN!

Aşka ve sevgiye temas eden birçok kitap ile Pena Yayınları, sevdiğine en özel Sevgililer Günü hediyesi vermek isteyenleri buluşturuyor.

Romandan kişisel gelişime, tarihten mektuba çok farklı türdeki kitaplar ile en güzel alternatifleri sunan Pena, sevgililerin birbirlerine olan aşklarını ifade etmeleri için onları kitap hediye etmeye davet ediyor.

Sevgilinize bu özel günde alacağınız özel bir kitap ile ona vereceğiniz değeri göstermenin en güzel yolu ise Pena Yayınları’nın mottosundan geçiyor; “Çünkü okumak güzeldir!”

Usta İşi Bir Roman: “Aşık Değilim, Olabilirim”

Pena Yayınları tarafından yayımlanan “Aşık Değilim, Olabilirim” adlı çalışma bu özel kitaplardan birisi olmaya aday. Kore Draması sevenlerin asla ıskalamaması gereken bu ustaca kurgulanmış roman, keyifli bir romantik komedi olarak dikkat çekiyor. Yazar, Maurene Goo’nun en sevilen kitaplarından birisi olan bu “genç yetişkin” kitabı “Kore Drama” tekniklerini hayalindeki erkek arkadaşını yakalamak için kullanan, Amerikalı bir kızın hikâyesini anlatıyor.

Özel Kalemlerden Özel Metinler: “Aşk Mektupları”

Aşk temalı bir diğer öne çıkan kitap ise tarihte yer etmiş önemli insanların aşk mektuplarının toplandığı “Aşk Mektupları” kitabı. Voltaire’den Goethe’ye, Beethoven’dan Churchill’e çok sayıda önemli kişinin sevdiklerine yazdığı mektuplardan derlenen bu özel çalışma herkes için uygun bir Sevgililer Günü hediyesi.

Mutluluğa Giden Yol: “Sadece Neşe”

Bir sevgilinin en büyük anlamı o insanın hayatına kattığı neşe ve mutluluk olmalı. Adıyla bile niyetini belli eden “Sadece Neşe” adlı kitap sevgilinize mutluluğu hediye etmenin yollarından birisi olabilir. Çok satan kitap Ikigai’nin yazarlarından Frances Miralles’in Alex Rovira ile birlikte aldığı bu kişisel gelişim kitabı, mutluluğa odaklanmanın en etkili yollarını okuruyla paylaşıyor.

Bir Sarah Jio Klasiği: “Paris’ten Çiçeklerle”

Kitapları dünya çapında milyonlarca okura ulaşan Sarah Jio’nun “Paris’ten Çiçeklerle” kitabı da bir sevgiliye alınacak en güzel kitaplardan birisi. Romantik edebiyatın popüler ismi Jio, “Paris’e aşk mektubum” olarak tanımadığı kitabında okurunu 1940 Parisi’nde bir yolculuğa davet ediyor. Aynı zamanda Jio’nun en iyi kitabı olarak nitelediği bu roman, Paris’in savaşla yıpranmış duygusal ortamında unutulmaz bir hikâye anlatıyor.

Hepimizin Hikâyesi: “Yol Ayrımı”

Cansu Çevik Turan’ın ilk romanı “Yol Ayrımı” da Sevgililer Günü’nde hatırlanabilecek kitaplardan birisi. “Yol Ayrımı”, Melda adlı, daha önce hiç ciddi bir ilişkisi olmamış kendi halinde bir kadının bir gün Sinan’la tanışmasını ve akabinde karşısına çıkan yol ayrımlarını anlatıyor. Sinan’la ilişkilerini anlatırken herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği içten bir dünya kuruyor.

İlham Verici Bir Çalışma: “Her Güne Bir Shakespeare”

Belki de aşkı en unutulmaz şekilde ele almış olan Shakespeare’in aşk üzerine yazdıklarından ilham alan “Her Güne Bir Shakespeare” metni de Pena’nın öne çıkan aşk kitaplarından birisi. Frances Miralles’in Allan Percy mahlasıyla yazdığı ve Shakespeare’den ilham alan 72 reçeteye dayanan bu özel kitap, aşkın büyüleyici gizemini derinlemesine açık ediyor ve hayata kolayca uygulanabilir yaklaşımlar barındırıyor.

Pena Yayınları Hakkında:

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayın evimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.90 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam251
Toplam Ziyaret57047
FİKSTÜR
BRT