www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Bizim Toptan’ın zorlu piyasa şartlarında girişimcilerine rekabet avantajı sağlayan iş modeli SEÇ Market, 4 yılda Türkiye’nin 59 iline yayılarak 500 mağazaya ulaştı.

SEÇ Market sayısı 500’e ulaştı

Bizim Toptan’ın zorlu piyasa şartlarında girişimcilerine rekabet avantajı sağlayan iş modeli SEÇ Market, 4 yılda Türkiye’nin 59 iline yayılarak 500 mağazaya ulaştı.

Türkiye’de giderek büyüyen gıda perakendesinde küçük girişimcilere sunduğu avantajlarla rekabet imkânı sağlayan SEÇ Market iş modeli başarıyla büyümeye devam ediyor. Bizim Toptan’ın cazip fiyatlarla SEÇ bayilerine ürün tedarik etmesine dayanan iş ortaklığı modeli, 4 yılda 500 noktaya ulaştı. Geçtiğimiz yıl sonu itibariyle 43 ilde hizmet veren SEÇ Marketler 59 ile ulaşarak daha da yaygınlaştı.

2014 yılında kurulan, Bizim Toptan’ın güvenilir markalardan oluşan 5 binden fazla ürün çeşidi tedariği sağlanmasının yanı sıra, güvenli ticaret olanağı sunan sistem, bayilerine pek çok avantaj da sağlıyor.

SEÇ Market iş modelinin avantajları

Tüm şubeleri ayrı ayrı girişimciler tarafından işletilen SEÇ Market bayileri, Bizim Toptan’ın ulusal, yerel ve özgün markalı ürünleri, avantajlı fiyatları, promosyonları ve ödeme kolaylıkları gibi pek çok hizmetinden yararlanabiliyor. SEÇ Marketler ayrıca ürün tedarikinde rahatlık, standart kurumsal ödeme yöntemleri, kurumsal dekorasyon, kampanya ilan ve indirim tasarımları, bayiye özel satış temsilcisi, düzenli sevkiyat, kasa sistemleri, stok kontrolü ve satış danışmanlığı gibi Bizim Toptan’ın uzmanlıklarından faydalanma avantajına sahip oluyor.Yaklaşık 5.000 çeşitten oluşan ürün portföyünden kendi seçimlerini yapabiliyor, ortak bir sistemle stoklarını anlık görüp siparişlerini otomatik öneri sistemiyle kolayca verebiliyor. Siparişleri istedikleri takdirde marketin kapısına kadar teslim ediliyor.

SEÇ Marketler sistemine nasıl giriliyor?

Bizim Toptan SEÇ Market iş modeli, bayi adayının var olan ve/veya yeni açacağı mağazalarda standart kurumsal kimlik oluşturması esasına dayanıyor.

Bayilik için adayın devlet ve finans kurumlarında ticaret yapmaya sicil engeli bulunmaması, sermaye yapısının yeterli olması, ekip yönetiminde tecrübe, girişimcilik ve liderlik özelliklerine sahip olması gibi kriterler aranıyor.

Adaylar www.secmarket.com.tr adresinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurarak başvurularını yapabiliyorlar. Formda kişisel bilgilerin yanında marketin kurulacağı alanın bilgilerinin verilmesi gerekiyor.

Sisteme girişte katkı payı, isim hakkı bedeli ya da herhangi bir bedel bulunmuyor.141 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam155
Toplam Ziyaret59780
FİKSTÜR
BRT