www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİMwww.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek için Üyelerine çağrıda bulundular.

CTB’DAN ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE PROGRAMI’NA ‘‘GÜÇLÜ KATILIM’’ ÇAĞRISI

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek için Üyelerine çağrıda bulundular.

CTB Yönetim Kurulu Başkanı Aydar, konuya ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı;

“Son dönemlerde yurt içinde ve yurt dışında ekonomik anlamda bir müdahalelere maruz kalmaktayız. Bu da olumsuz anlamda ekonomiye etki etmekte. Bu etkileri en aza indirmek ve bu süreci hızlı geçmek adına birçok kampanyalar düzenlenmekte. Önümüzdeki günlerde Hazine ve Maliye Bakanlığımızın düzenlemiş olduğu enflasyonla topyekün mücadele kampanyasına (TOBB) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 81 il ve 160 ilçede oda ve borsalarla verdiği desteğe biz de Ceyhan olarak Ticaret Borsası üyelerine bu kampanyaya katılım çağrısında bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi ekonominin en sıkıntılı noktalarından birisi enflasyon. Enflasyon son dönemlerde iki hanelere tekrar yükseldi. Bunların bizlere iz düşümüne baktığımız zaman gerek kurdaki dalgalanmalar gerekse faiz artışları hem üyelerimizin müşterilerimizin alım gücünü düşürmekte hem de girdi maliyetlerini yükseltmekte. Bu mücadele için enflasyondan başlamak doğru. Hazine ve Maliye Bakanlığımızın başlatmış olduğu kampanyaya Odalar Birliğimizin vermiş olduğu desteğe biz de Ceyhan olarak varız diyoruz. Yapmamız gereken, hazırlamış olduğumuz Borsamızın sticker’larını kullanarak kendi kampanyalarının dışında en az %10 indirim desteği vermek. Tamamen gönüllülüğe bağlı bir kampanya. Sticker’larımızı kullanan firmalarımızın da Borsamıza müracaat etmeleri önemli. Bizlerin üzerinden Odalar ve Borsalar Birliği’ne bu firmaların isimleri bildirilecek, oradan Hazine ve Maliye Bakanlığı’mıza bu isimler gidecek “ enflasyonlamucadele.org.tr” de de bu firmalarımızın isimleri paylaşılacak.” dedi.

Başkan Aydar; ‘‘topyekün bu işin üstesinden geleceğimize inanıyorum.’’

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR’ da ; “ TOBB üzerinden bize gelen uyarı ve yazıları dikkate alarak, bugün bazı üyelerimizi ziyarette bulunduk. İnanın, üyelerimizin üretici, imalatçı üyelerimizle gıda üzerinde Türkiye genelinde olmasa da bölgesel olarak da olsa ilimize ve İlçemize katkı sunacaklarını beyan ettiler. İnşallah topyekün ve bölgesel de olsa en azından bir katkı sunacaklarına inanıyorum. Üyelerimizin bu konudaki desteklerinin devam edeceğine inanıyorum. Hep birlikte, beraber enflasyonla ilgili mücadeleyi başaracağımıza, topyekün bu işin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Hepinize teşekkür ederim. “ dedi.93 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
GAZETEMİZ
....
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 33° 23°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi13
Bugün Toplam165
Toplam Ziyaret59790
FİKSTÜR
BRT