www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

www.ahmetcansever.com
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tamer.arslan.50999?lst=785767319%3A100005969824724%3A1537804166
  • https://www.twitter.com/Arslan1TAMER

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak, Baro Başkanı Av. Veli Küçük'ü makamında ziyaret etti. Ziyarette “5 Ocak Kurtuluş Kupası 8. Spor Oyunlarına" yönelik çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ ABDÜLKADİR ATAŞBAK, BARO BAŞKANI AV. VELİ KÜÇÜK'E 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİNDE BULUNDU.

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak, Baro Başkanı Av. Veli Küçük'ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette “5 Ocak Kurtuluş Kupası 8. Spor Oyunlarına" yönelik çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Abdülkadir Ataşbak, Baro Başkanı Av. Veli Küçük'ü, 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde yapılan 30. Dönem Olağan Genel Kurul ve Seçimlerinden sonra yeniden göreve seçilmesinden ötürü de kutladı.

Baro’nun özellikle Adana’nın Kurtuluşu anısına gerçekleştireceği turnuvada futbolun yanı sıra voleybol ve basketbolu düşünmelerini takdir ettiğini, başta tesis olmak üzere diğer konularda da gerekli kolaylığı sağlayarak ve destek vereceklerini kaydetti.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük de, Abdülkadir Ataşbak'ın nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Hedefimiz, barolar ve avukatlar arasında dostluk, dayanışma ve paylaşmayı geliştirmektir. İl Spor Müdürlüğünün desteğiyle kentimize yakışır bir turnuva gerçekleştireceğiz." dedi.

Ziyaret sırasında Baro Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Timur Ortatepe, Av. Sinem Tanrısınatapan Keskin, Spor Komisyonu Başkan Yardımcısı Av. Kürşat Tuğrul Anıl, Av. Öykü Eşberk de hazır bulundu.69 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
RADYOLAR
....
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam183
Toplam Ziyaret93100
FİKSTÜR
BRT